Garanti ve İade

GARANTİ ŞARTLARI :

www.altintac.com.tr web sitesindeki tüm ürünler Altıntaç Turizm ve Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti.  garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Bu süre içerisinde satın almış olduğunuz ürünler üretim hatalarına karşı tamir ve bakım garantisi altındadır. Bununla birlikte Altıntaç Turizm ve Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti., ürünlerinizi uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz adına, gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır. www.altintac.com.tr ’den satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Altıntaç Turizm ve Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur. Bakım ve onarım işlemleri sadece Altıntaç Turizm ve Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. üretim merkezlerinde yapılmaktadır.
Uygunsuz saklama koşulları ve kullanımdan dolayı bozulmuş, ezilmiş, darbe almış, deforme olmuş; herhangi bir kimyasal madde ile temas sonucu bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.
Ürününüzün bakımı ile ilgili web adresimizde bulunan bilgileri inceleyebilir ya da her türlü sorunuz için www.altintac.com.tr sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak, destek@altintac.com.tr adresine e-posta göndererek veya 0212 5195696 numaralı telefonu kullanarak bizimle temasa geçebilirsiniz.


İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI :

Ürün iadesi işlemlerinde, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. Bu kanuna göre tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Altıntaç Turizm ve Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne  14 günlük bu süre içerisinde bildirilmesi gerekmektedir.
Ürününüzün iadesi ile ilgili kararınızı www.oromini.com sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak , destek@altintac.com.tr adresine e-posta göndererek veya 0212 5165696 numaralı telefonu kullanarak bize bildirebilirsiniz. oromini.com dan (Altıntaç Turizm ve Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti.) onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.
İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.
Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda (örn; bebek isim, el, ayak izi yapılan ürünler vb.); ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, bir kişi tarafından kullanıldıktan sonra sağlık açısından başkası tarafından kullanımı uygun olmayan ürünlerde (örn: iğneli küpeler, emzikler vb. ), tüketici cayma hakkını kullanamaz.
İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına 10 gün içerisinde iade edilir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5