Hakkımızda

Temelleri 125 yıl önce Kapalıçarşı’da atılan Altıntaç Kuyumculuk üç nesildir sizlere hizmet vermektedir.

 

Altıntaç Kuyumculuk; modern dünyanın talep ettiği mücevherat ve altın takıları geleneksel tasarımlarla birleştirme ve genç nesillerimize kuyumculuk kültürüyle birlikte esnaflık geleneğinin inceliklerini öğretme vizyonuyla, prensiplerinden vazgeçmeden özenle ilk günden beri sizler için çalışmaktadır.

 

Takı kolleksiyonlarımız; ilk önce tasarımcılarımızın yaratıcılığı ile buluşup tasarlanmakta, sonrasında ustalarımızın özenli ve titiz el işçiliğiyle, güvenle kullanabileceğiniz takılara dönüşmektedir.

 

Altıntaç bünyesinde üçüncü kuşak olan Kamer Dökmeciyan, babaannesinin kendisine verdiği mavi taşlı yüzük aracılığıyla, böyle bir hatıranın çocuklar için neler ifade edebileceğini fark etmesi ile özgün çocuk takıları üretmeye karar verdi. Böylece Altıntaç tarafından geliştirilmiş, Türkiye’nin ilk bebek ve çocuklara özel, özgün ve yenilikçi altın hediye takı markası OroMini® ortaya çıktı.

 

Yetişkin mücevherat, altın ve pırlantalı ürünlerde yenilikçi işler yapan Altıntaç Kuyumculuk, geliştirdiği Oromini markası ile 2012 yılında sektöründe yine bir ilki gerçekleştirerek resmi Hello Kitty® lisanslı çocuk takılarının Türkiye Tek Yetkili tasarımcısı ve üreticisi konumuna gelmiştir. Altıntaç Kuyumculuk Hello Kitty lisanslı takılarının tüm Türkiye, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri ve Kuzey Afrika bölgelerinde lisanslı satış ve dağıtımını üstlenmektedir. Oromini® markası altında sunulan Hello Kitty® kolleksiyonu "her yaşta çocuğa" hitap edecek özgün tasarımlardan oluşmaktadır.

 

altintac.com.tr sitesi, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize ulaşmak ve yurtdışı e-ihracat hedefimize hizmet vermesi için Altıntaç Kuyumculuk tarafından kurulmuştur. 

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5